Drako

Drako

Szukamy dla Drako domu tymczasowego lub stałego, który poświeci mu czas, dzięki któremu Drako będzie przekonywał się do człowieka!

Przedstawiamy Drako – około 1.5 rocznego samca przywiązanego łańcuchem, sznurkiem i drutem do drzewa w ponad trzydziestostopniowym upale. Kiedy nasi wolontariusze dotarli na miejsce, pies przebywał w pełnym słońcu, bez wody, próbując wykopać sobie dołek, aby się ochłodzić. Jest wychudzony, został pogryziony przez mrówki.

Drako boi się nowych sytuacji, na początku nie chce się zbliżyć do człowieka, ale kiedy już zapozna się z nim, staje się prawdziwym psim szczęściem, który na każdym kroku dziękuje za uratowanie mu życia. Nie ma w nim grama agresji. Mimo tego co go spotkało, na jego pyszczku rysuje się miłość. Pragnie kontaktu z ludźmi. Drako jest bardzo mądrym psem, rozumie co się do niego mówi oraz chętnie się uczy. Jest przyjaźnie nastawiony do innych psów. Nie znamy stosunku do kotów. Do dzieci jest nastawiony bardzo pozytywnie, ale jeszcze nie zna swojej siły i zdarza mu się okazać zbyt dużo miłości, np. skacząc i liżąc 

Telefon kontaktowy: 791 221 330