Luna

Luna

Luna szuka kochającego domu na zawsze!

Suczka trafiła do nas w wyniku interwencji w grudniu ubiegłego roku, była mocno wylękniona, a człowieka nie kojarzyła z niczym dobrym. Na pewno wiele przeszła w swoim krótkim psim życiu, ma około 2 lat.

Luna unikała człowieka jak mogła, uciekała przed każdym kto próbował się do niej zbliżyć. Byliśmy przerażeni jej stanem psychicznym i tym jak bardzo musiał ją człowiek skrzywdzić. Tam skąd ją zabraliśmy była krótko, a wcześniejsza historia suczki jest nieznana.

Zdecydowaliśmy się ją umieścić w hoteliku dla psów z behawiorystom, by jej pomóc otworzyć się na nowo na człowieka. Luna z dnia na dzień przechodziła coraz większą przemianę. Dziś jest psem w pełni adopcyjnym.
Wylękniona Luna stała się psem bardzo radosnym i wylewnym w okazywaniu uczuć. Suczka jest bardzo skoncentrowana na opiekunie, do tego jest bardzo posłuszna, wraca na każde zawołanie. Zachowuje czystość. Akceptuje inne psy oraz koty. Jest wysterylizowana i zaszczepiona

Niewątpliwie będzie cudownym towarzyszem rodziny. Prosimy o udostępnianie, by Luna szybko znalazła kochający dom!

Prosimy również o pomoc finansową na utrzymanie hotelowych psiaków – oprócz Luny jest ich trójka. A miesięczny koszt to około 2000 zł. Do tego dochodzą koszty weterynaryjne.

tel. 601 264 096