Pluto

Brak słów po raz kolejny Przerażony, wychudzony. Kolejna interwencja i kolejna ofiara człowieka. Jedziemy z Nim do weterynarza, trzymajcie kciuki i oczywiście prosimy o dom tymczasowy  

Poli

Kolejna interwencja i następne 2 suczki odebrane z niewłaściwych warunków. pilnie SZUKAMY domów tymczasowych… Mama i córka, na otwartej przestrzeni, bez możliwości obrony przed innymi psami, gwałcone co cieczkę… Do jedzenia dostawały zboże. Brak wody, schronienia, wytarta szyja od łańcucha to była codzienność…. Mama (Luna) ma około 3 lat, córka  (Poli) około 1 roku, są … Czytaj dalej

Fiona

‼️Szukamy domu stałego dla Fiony‼️
Pamiętacie suczkę odpiętą ostatnio przez Nas z łańcucha? Dziewczyna jest gotowa Wam się przedstawić 😍
🐾👋Cześć jestem Fiona (wcześniej Fretka).
Życie jak na razie spędzałam na łańcuchu i jadłam jakieś pomyje – ale zabrali mnie dobrzy ludzie i okazało się, że świat może być inny. Na początku nie rozumiałam o co chodzi z mieszkaniem w domu ani co to jest karma, leżanka czy zabawki. A teraz już wiem – szybko się nauczyłam bo obserwowałam psy które w tym domu mieszkają. Szybko się uczę więc jestem mądra, bardzo łagodna i ufna do ludzi oraz innych zwierzaków (no co do kotów to nie wiem😉) i najchętniej czas spędzałabym przytulona do człowieka.
Już teraz wiem, że nie trzeba spać na podłodze tylko można w leżance, wiem że te kulki w misce są do jedzenia i mi smakują, no i zabawki super sprawa – wolę te miękkie ale i sznurki zaczynają mnie interesować. No czasem jeszcze przestraszę się jakiegoś głośnego dźwięku typu odkurzacz ale to tylko trochę.
Zachowuję w domu czystość – szybko się nauczyłam i ładnie jeżdżę samochodem. Lubię biegać, skakać no i w ogóle cieszyć się życiem, aha mówią że mam 2 lata ale radością którą roztaczam nadrabiam szczenięce lata. Tak biegam i się cieszę jak człowiek jest blisko, że trudno mi zrobić zdjęcie ale kilka moich fotek możecie obejrzeć.
Fiona waży około 6kg, została zaszczepiona i odrobaczona.
Jeśli nie możesz dać domu, udostępnij, to nic nie kosztuje, a może dziewczynie bardzo pomóc🙏
📱Kontakt: 601264096 , 791221330