Problemem wielu kobiet jest swędzenie i pieczenie w miejscach intymnych. Jak sobie poradzić z tą kłopotliwa i wstydliwą dolegliwością?
Najlepszą metodą jest odpowiednia higiena miejsc intymnych, ale z zastosowaniem specjalnie do tego przeznaczonych kosmetyków. Aby zminimalizować ryzyko, że pieczenie w miejscach intymnych stanie się naszą „zmorą”, warto po nie sięgnąć.
Obecnie na rynku kosmetycznym mamy ogromny wybór tego typu preparatów.  Możemy wybierać wśród płynów nawilżających, antybakteryjnych, łagodzących stany zapalne, ochronnych, itd. Mogą one mieć postać płynu, żelu, a także nawilżanych chusteczek. Mogą pachnieć brzoskwiniami, rumiankiem lub być zupełnie pozbawione zapachu. Możemy też wybrać, czy mają się one pienić podczas używania, czy też nie. Na półkach sklepowych spotkamy te preparaty w butelkach o różnej pojemności, z różnymi typami podajników, z których najbardziej praktyczne są  te z pompką.
Jak widać, przy tak ogromnym wyborze łatwo jest sprawić, by pieczenie w okolicach intymnych nie było także naszym problemem.